ورود به فروشگاه اینترنتی آرسس شاپ

کلمه عبور را فراموش کرده ام
PishnahadShegeftAngiz

کابل شبکه HP مالتی مود مدل HP OM3 LC LC به طول ۵ متر

قیمت : تماس بگیرید

مقایسه
  • فروش توسط فروشگاه اینترنتی آرسس شاپ

  • بسته بندی و ارسال توسط فروشگاه اینترنتی آرسس شاپ

  • آماده ارسال از انبار فروشگاه اینترنتی آرسس شاپ

    • ٧ روز ضمانت بازگشت
    • تضمین بهترین قیمت
    • ضمانت اصل بودن کالا
    • تحویل اکسپرس
    • پرداخت در محل

    معرفی اجمالی محصول


    Brand HPModel AJ836AType FiberType Cable ConnectorsColor BlueDetails Length 5m (16.4 ft.)Connector Number 1Connector Detail LC-LC Multi-mode MaleTerminal Gender Male to Male Function Fiber Channel and Ethernet Cable Plug Type “A” (USA, Canada, Mexico, Japan)

    نمایش بیشتر
    نمایش کمتر

    توضیحات

    کابل شبکه HP مالتی مود مدل HP OM3 LC LC به طول ۵ متر

    Brand HPModel AJ836AType FiberType Cable ConnectorsColor BlueDetails Length 5m (16.4 ft.)Connector Number 1Connector Detail LC-LC Multi-mode MaleTerminal Gender Male to Male Function Fiber Channel and Ethernet Cable Plug Type “A” (USA, Canada, Mexico, Japan)

    دیدگاهها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل شبکه HP مالتی مود مدل HP OM3 LC LC به طول ۵ متر”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *